KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847078
nr 1684 7078
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, 2 st, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x48 ca
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 mars 2025
kl 18:36:41
100 kr
150 kr
200 kr